Az Alapszolgáltatási Központ felhívása a lakosság részére!

ruhaosztas

Ruhaosztás

 

Ruhaosztás időpontja:
2016. február 9-én (pénteken) 09:00 – 12:00

Ruhaosztás helyszíne:
Szakoly Esze T. utca 2. (volt TSZ iroda épülete)

Megosztom

16. forduló
2016.02.27   szo 14:00   Nyírgyulaj – Mátészalka
2016.02.27   szo 14:00   Tiszavasvári – Szakoly
2016.02.27   szo 14:00   Baktalórántháza – Ibrány
2016.02.27   szo 14:00   Kemecse – Unio SE
2016.02.27   szo 14:00   Nagyecsed – Tuzsér
2016.02.28   vas 14:00   Tiszakanyár – Tiszalök
2016.02.28   vas 14:00   Nagyhalász – Gyulaháza
2016.02.28   vas 14:00   Mándok – Sényő

17. forduló
2016.03.05   szo 14:00   Tuzsér – Tiszavasvári
2016.03.05   szo 14:00   Tiszalök – Nyírgyulaj
2016.03.05   szo 14:00   Mátészalka – Nagyecsed
2016.03.06   vas 14:00   Sényő – Baktalórántháza
2016.03.06   vas 14:00   Szakoly – Mándok
2016.03.06   vas 14:00   Ibrány – Nagyhalász
2016.03.06   vas 14:00   Unio SE – Tiszakanyár
2016.03.06   vas 14:00   Gyulaháza – Kemecse

18. forduló
2016.03.12   szo 14:00   Tiszavasvári – Mátészalka
2016.03.12   szo 14:00   Kemecse – Nagyhalász
2016.03.12   szo 14:00   Baktalórántháza – Szakoly
2016.03.12   szo 14:00   Nyírgyulaj – Unio SE
2016.03.12   szo 14:00   Nagyecsed – Tiszalök
2016.03.13   vas 14:00   Ibrány – Sényő
2016.03.13   vas 14:00   Mándok – Tuzsér
2016.03.13   vas 14:00   Tiszakanyár – Gyulaháza

19. forduló
2016.03.19   szo 15:00   Tuzsér – Baktalórántháza
2016.03.19   szo 15:00   Tiszalök – Tiszavasvári
2016.03.19   szo 15:00   Mátészalka – Mándok
2016.03.19   szo 15:00   Kemecse – Tiszakanyár
2016.03.20   vas 15:00   Nagyhalász – Sényő
2016.03.20   vas 15:00   Szakoly – Ibrány
2016.03.20   vas 15:00   Gyulaháza – Nyírgyulaj
2016.03.20   vas 15:00   Unio SE – Nagyecsed

20. forduló
2016.03.26   szo 15:00   Nyírgyulaj – Kemecse
2016.03.26   szo 15:00   Baktalórántháza – Mátészalka
2016.03.26   szo 15:00   Tiszavasvári – Unio SE
2016.03.26   szo 15:00   Nagyecsed – Gyulaháza
2016.03.27   vas 15:00   Sényő – Szakoly
2016.03.27   vas 15:00   Tiszakanyár – Nagyhalász
2016.03.27   vas 15:00   Mándok – Tiszalök
2016.03.27   vas 15:00   Ibrány – Tuzsér

21. forduló
2016.04.02   szo 15:00   Tiszalök – Baktalórántháza
2016.04.02   szo 15:00   Kemecse – Nagyecsed
2016.04.02   szo 15:00   Mátészalka – Ibrány
2016.04.02   szo 15:00   Tuzsér – Sényő
2016.04.03   vas 15:00   Nagyhalász – Szakoly
2016.04.03   vas 15:00   Unio SE – Mándok
2016.04.03   vas 15:00   Gyulaháza – Tiszavasvári
2016.04.03   vas 15:00   Tiszakanyár – Nyírgyulaj

22. forduló
2016.04.09   szo 16:00  Tiszavasvári – Kemecse
2016.04.09   szo 16:00  Baktalórántháza – Unio SE
2016.04.09   szo 16:00  Nyírgyulaj – Nagyhalász
2016.04.09   szo 16:00  Nagyecsed – Tiszakanyár
2016.04.10   vas 16:00  Mándok – Gyulaháza
2016.04.10   vas 16:00  Szakoly – Tuzsér
2016.04.10   vas 16:00  Sényő – Mátészalka
2016.04.10   vas 16:00  Ibrány – Tiszalök

23. forduló
2016.04.16   szo 16:00   Nyírgyulaj – Nagyecsed
2016.04.16   szo 16:00   Kemecse – Mándok
2016.04.16   szo 16:00   Mátészalka – Szakoly
2016.04.16   szo 16:00   Tiszalök – Sényő
2016.04.17   vas 16:00   Unio SE – Ibrány
2016.04.17   vas 16:00   Tiszakanyár – Tiszavasvári
2016.04.17   vas 16:00   Nagyhalász – Tuzsér
2016.04.17   vas 16:00   Gyulaháza – Baktalórántháza

24. forduló
2016.04.23   szo 16:00   Tuzsér – Mátészalka
2016.04.23   szo 16:00   Tiszavasvári – Nyírgyulaj
2016.04.23   szo 16:00   Baktalórántháza – Kemecse
2016.04.23   szo 16:00   Nagyecsed – Nagyhalász
2016.04.24   vas 16:00   Szakoly – Tiszalök
2016.04.24   vas 16:00   Mándok – Tiszakanyár
2016.04.24   vas 16:00   Ibrány – Gyulaháza
2016.04.24   vas 16:00   Sényő – Unio SE

25. forduló
2016.04.30   szo 16:00   Kemecse – Ibrány
2016.04.30   szo 16:00   Nyírgyulaj – Mándok
2016.04.30   szo 16:00   Tiszalök – Tuzsér
2016.04.30   szo 16:00   Nagyecsed – Tiszavasvári
2016.05.01   vas 16:00   Nagyhalász – Mátészalka
2016.05.01   vas 16:00   Tiszakanyár – Baktalórántháza
2016.05.01   vas 16:00   Gyulaháza – Sényő
2016.05.01   vas 16:00   Unio SE – Szakoly

26. forduló
2016.05.07   szo 17:00   Baktalórántháza – Nyírgyulaj
2016.05.07   szo 17:00   Mátészalka – Tiszalök
2016.05.07   szo 17:00   Tiszavasvári – Nagyhalász
2016.05.07   szo 17:00   Tuzsér – Unio SE
2016.05.08   vas 17:00   Szakoly – Gyulaháza
2016.05.08   vas 17:00   Ibrány – Tiszakanyár
2016.05.08   vas 17:00   Mándok – Nagyecsed
2016.05.08   vas 17:00   Sényő – Kemecse

27. forduló
2016.05.14   szo 17:00   Nyírgyulaj – Ibrány
2016.05.14   szo 17:00   Kemecse – Szakoly
2016.05.14   szo 17:00   Tiszavasvári – Mándok
2016.05.14   szo 17:00   Nagyecsed – Baktalórántháza
2016.05.15   vas 17:00   Unio SE – Mátészalka
2016.05.15   vas 17:00   Gyulaháza – Tuzsér
2016.05.15   vas 17:00   Nagyhalász – Tiszalök
2016.05.15   vas 17:00   Tiszakanyár – Sényő

28. forduló
2016.05.21   szo 17:00   Mátészalka – Gyulaháza
2016.05.21   szo 17:00   Tuzsér – Kemecse
2016.05.21   szo 17:00   Baktalórántháza – Tiszavasvári
2016.05.21   szo 17:00   Tiszalök – Unio SE
2016.05.22   vas 17:00   Ibrány – Nagyecsed
2016.05.22   vas 17:00   Sényő – Nyírgyulaj
2016.05.22   vas 17:00   Szakoly – Tiszakanyár
2016.05.22   vas 17:00   Mándok – Nagyhalász

29. forduló
2016.05.28   szo 17:00   Nyírgyulaj – Szakoly
2016.05.28   szo 17:00   Tiszavasvári – Ibrány
2016.05.28   szo 17:00   Mátészalka – Kemecse
2016.05.28   szo 17:00  Nagyecsed – Sényő
2016.05.29   vas 17:00   Gyulaháza – Tiszalök
2016.05.29   vas 17:00   Nagyhalász – Unio SE
2016.05.29   vas 17:00   Tiszakanyár – Tuzsér
2016.05.29   vas 17:00   Mándok – Baktalórántháza

30. forduló
2016.06.05   vas 17:00   Szakoly – Nagyecsed
2016.06.05   vas 17:00   Sényő – Tiszavasvári
2016.06.05   vas 17:00   Unio SE – Gyulaháza
2016.06.05   vas 17:00   Ibrány – Mándok
2016.06.05   vas 17:00   Tiszalök – Kemecse
2016.06.05   vas 17:00   Tuzsér – Nyírgyulaj
2016.06.05   vas 17:00   Mátészalka – Tiszakanyár
2016.06.05   vas 17:00   Baktalórántháza – Nagyhalász

Az ifjúsági mérkőzések 2 órával korábban kerülnek megrendezésre!

Megosztom

Pontos idő

Névnap

Archívum

Naptár

2016. február
h k s c p s v
« jan    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29  

Útvonal tervező

A

útvonal tervezőjével
könnyen megtalálja községünket, csak írja be honnan indul,
és kattintson a 'Tervezés' gombra

Ajánlott böngésző

Az ajánlott böngésző
letölthető a megfelelő
ikonra kattintva.
Firefox Opera Google Chrome Internet Explorer 8-9-10-11

Valuta árfolyamok